1JZ S13 build: Putadienis

Pagaliau technika veikia ir galima tiesiog šert. bent jau taip atrodė prieš putadienį 🙂 Renginys tikrai paliko gerą įspūdį, šaunus organizavimas, nedaug dalyvių, daug žiūrovų, įdomi ir greita trasa. Padangas ėdė smarkiai + labai mažai gripo, važiavom su 0,7-1bar galinėse padangose. Tiek nuleidus net domkratas po mašina nebelindo.

Susimontavom gumas
putadienis12

Šėrėm
putadienis6

putadienis5

Bičiulis spinino
putadienis3

Pasidalinau savo automobiliu su draugu, bet jis nusprendė daryt “daug gazo + mažai proto”, todėl nuskrido į kačerginės pelkę. Ačiū, Šarai!

Šaras neria

putadienis4

putadienis10putadienis2

putadienis8putadienis7putadienis9

Įskridus pirmiausia pasakiau “tik nedaryk durų”, nes sedėjom baloj totaliai. Teko susikelt kojas ant sėdynės, nes jau sėmė saloną, po to vienintelė protinga mintis lipt ant stogo 🙂

putadienis11

Kiauras bodis leido vandeniui ne tik greit subėgt, bet iš išbėgt, 20min downtime’as viską valant ir smagumas tęsėsi. Tik po visų “purvo procedūrų” nusibaigė priekiniai gouliai, vienas kleba + guoliuose iš tepalo pasidarė tepalo ir kūdros vandens ruda emulcija, kitas tiesiog ūžia kaip naikintuvas. Pasiėmiau power jet washerį, pasikėliau mašiną ant jack’ų ir išsiploviau dugną, nes purvas visur – pilni suportai, koilai, stabdžių diskai, kardanas, dėžės apsaugos. Plius išsilupau sėdynes ir kilimus, išsiploviau nes kūdros kvapas visiškas žudikas.

putadienis1

Vėl eilinis nusiardymas ir mašinos nevažiavimas 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.