1JZ S13 build: final assembly and testdrive

pagaminti nauji spaceriai išsukimui, pakeisti tensionai į driftworks’ų, pastumta vairo kolonėlė traverse.

Mad color Marius nudažė likusias smulkmenas, keliam kepurę!

su “mindish customs” pagalba surinktas kėbulo skardos, bodykitas, durų rankenėlės, veidrodėliai, kapoto vyrių mod’as kad atsiverstų kapotas. išpjaustytas kapotas iš apačios nes remiasi į gazo sklendę ir kitus dalykus.

primatavau ar kas būtų su debilišku dropu? ogi hujne. prie tokių šakių kampų suvedimas bėgioja labai ženkliai, net biškį panulinus camberį neužtenka standaritnių suvedimo traukių. standartinės s13 stabdžių šlangos įstempė kaip stygos, pakeičiau į goodridge surenkamas šlangas (ačiū Juokui).

kolkas mašinos aukštis/setupas yra tiesiog spėjimas kas gali veikt, o kas ne. galą paleidau žemyn, priekį pakėliau.

du SPAL VA10-AP50/C-61A fenai. curved blade, traukiantys, 1221CFM tai sumoj 2,5k cfm. turi veikt. kai tiek kainavo tai pyksiu jeigu neveiks.

pirmas išvažiavimas į gryną orą

ant tralo, važiuojam į kačerginę testuotis

važiavo OK, suvedimas lempinis nes daryta “iš akies, po alaus”. kėbulas standus, betkuris bildėjimas skamba per lankus todėl sunku suprast iš kurio galo kas barška, nes skamba visas kėbulas kaip vienas geležies gabalas. aušinimas zjbs, buvau sušildęs iki 100C aušiaką be fenų, tepalas su įjungtais fenais ir pastoviai drožiant 110c, bet greit atvėsta dėl fenų (tepalo radiatorius ~3-4mm nuo aušinimo radiatoriaus, oro srautas eina per visus radiatorius)
vėlė sankabą (bent jau man tai pasirodė), pareguliavus pedalą pasikeitė tik paleidimo padėtis. visiškai nauja keramika be įdirbio, gal vėliau nustos sukt. žmonės sako kad man velia tik dėl suvedimo galą tiesina. reikės patikrint kur nors ant sausos dangos.
sulaužiau driftworks tension rod šaesą, nebenorėjau bildėdamas drožt, pasikroviau ir namo. pirmam išvažiavimui buvo labai cool, šypsena iki ausų 🙂

girls gear darytos nuotraukos

https://www.youtube.com/watch?v=sokM6trjg10

https://www.youtube.com/watch?v=44XZCAJ3dDk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.