1JZ S13 build: 2016 season summary

2016 metų sezono “suvestinė” – sudalyvavau visuose Side to side semi-pro etapuose plius keliuose renginiuose. Trumpai apie kiekvieną po nuotraukom, bet chronologija nėra labai tiksli.


rd1 – Vilnius, N40. Mašina buvo žiauriai zjbs, atrodė kad ir lekiu zjbs, biškį vėlė sankabą ir kvalifikacijoje užėmiau ~24 vietą (nebepamenu tiksliai). NICE.rd2 – Alytus. Iš vakaro sumažinau sankabos įvaržą (sumažinau 1,5-2mm, liko ~3mm įvaržos) nes galvojau kad persispaudžia. Oras buvo permainingas, man kvalifikuojantis buvo visiškai šlapia, moku važiuot ant šlapios dangos (street grassroots BOI!!), buvau ~7 vietoj. Porinis prieš Igną, man leadinant pisau į bortą, jis spinino, apsukus dalį trasos pamačiau jį trasoj, komentatorių mojuojantį ir nebaigęs pilnos trasos trajektorijos grįžau į finishą, 0-0. Jam leadinant nesugebėjau sumažint gap’o, tai tiesiog atidaviau jam pergalę. NICE.rd3 – Panevėžys. Permainingas oras ir vėl velianti sankaba. Nepraėjau kvalifikacijos. Burnautas paradui gavosi iš 5to karto. oj lol NICE.

Fast Lap šerykla #1. Bmw e46 sugalvojo išvažiuot iš bulvių trajektorijoje, pisau galu, atmetė, nulėkiau priekiu į padangas. Damage report – galinis sparnas ir bamperis, priekinis lipas, bamperis, abu priekiniai sparnai, prakirstas intercooler’is. NICE.rd4 – Kretinga. 4h kelio į vieną pusę. Karšta, važiavau “biškį pavažiuotom” R17 restauruotom padangom, sankabą vėlė pizda kaip smarkiai, nepraėjau kvalos, likau 17 vietoj. NICE. Pripisau su dviem Gediminais, maudėmės su rūbais per lietų ir perkūniją. Geras balius.


Grįžtant iš Kretingos užsukau į Gautas Iškvietimas 3 filmavimą. Mano dvi sekundės šlovės: https://www.youtube.com/watch?v=ehCLFqrwF04Chill’n’grill 2k17, pirmą kartą nusiploviau mašiną po dažymo. Geras balius.rd5 – Druskininkai. Siaura trasa, daug kampo. Vėlė sankabą, stačiausi iš manjo, gavau bart kad nesaugu. NICE. Nepraėjau kvalos. NICE x2.
https://www.instagram.com/p/BJDvwHPAB8H/


NEGALIMA! Ačiū už nuomonę.


Pakeičiau sudegusį XTD sankabos diskelį į random naują 7mge w58 organiką iš parduotuvės. Padidinau įvaržą iki ~5mm. Geriau, bet nelaikė naujų gumų. Matyt kad diskatorius fucked.

rd6 – Vilnius, N40. Vėl treniruotė iš vakaro, gonkės kitą dieną. Džiaugiaus kad nebevelia sankabos, pradėjau daugiau spardyt, nuvėlė. NICE. 5adienio dienos pabaigoje po visų practice run’ų bičas parkinge atbuliniu įvažiavo man į priekį. Damage report: bamperis, sparnas, type-x gabaritas. NICE BLT. Pakeista sankaba geriau kabino, dienos pradžioj buvo normaliai dūmų. Kvalifikacijoj kažkur apie vidurį. Top16 šlapia, prieš bmw e30, pavyko atspėt jo trajektoriją, laimėjau. Top8 VS Levickas, mačiau kad dedasi naujas gumas, galvojau bus pzda. Atstumai buvo OK, bet man followinant ant bumpo linko vairo traukė (vėl) ir biškį pasitiesinau. iškritau. Visai nice, negaliu pykt.
Vairo traukių istorija – po užsistatymo yra duobė ir po jos sekantis kalniukas. Minkštos spyruoklės, susikompresina amortikas ir padanga paliečia arką susuktais ratais kai atsukinėju vairą, lanksto traukes. Sulanksčiau dvi/tris per tą dieną.


Fast Lap šerykla #2, sulanksčiau vairo traukę, pasikeičiau, sulanksčiau vėl.


Paroda Now Japan 2016 prie Litexpo. Hard park.


Kažkada vasarą pasikeičiau stebules į “agresyvesnias”, pasikėliau priekinius koilus, bet dar mažokai.


Užsidėjau vairo spacerius ir Nardi


Po sezono laimikis. Čia net ne visos, dalį jau išmečiau. NICEMašina pabuvo statistu reklamoje


Dabar kraustosi į naujas patalpas ir laukia pavasario.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.