Zoombook/FastLap Miata build part5

Paskutinis FastLap etapas buvo ganėtinai įtemptas, tačiau sklandus – visi darbai užtruko ilgai, bet dirty and cheap modifikacijos pasiteisino ir net davė rezultatų!CAM00715

Bet apie viską nuo pradžių: surinkus ir užkūrus viskas atrodė labai gerai, bet pradėjus mapint megasquirt’as pastoviai prisigaudydavo triukšmų, atsijungia nuo laptopo, per kelis inputus gauna keistų signalų, pamato 14k rpm, fuel cut’as. Nusprendėm padaryt dirty and cheap – išardyti laidus ir kiekvienų laidų grupę izoliuoti atskirai su lipnia folija. Coil’ų, purkštukų, cas’o ir tps’o laidai buvo dirbtinai ekranuoti, uždėti feritiniai filtrai, viskas nugroundinta. Rezultatas buvo geras, galima buvo daryt ilgesnius purkštukų duty cycle. Virš 5k rpm dar liko netolygumų purkštukų valdymo signaluose, tačiau jie nebuvo kritiniai. Kompiuteriu užsiėmė Gediminas iš LETS-D Motorsport, slėgio atsuko ~1bar, mašina važiavo pakankamai gerai.

Ant galo buvo užmestos 15x9JJ et0 rotos su 225 kumho ecsta v70a, išpjaustytos arkos + uždėti overfenderiai, atrodė badass.

5adienį buvo laisva treniruotė, po kelių ratų sustojus vėl įtrūko kolikas, važiavo virint pas NP Team’us. Įvirino papildomą atramą apačioje į turbo flanšą, jis susikraipė, dujos ėjo pro šoną, nebeužputinėjo. Liko 0,7bar. Oh well.

6adienį pasverta mašina 1030kg su pusbakiu benzo ir be draiverio. Kumho padangos nusilupo po time attack’o. Laikas 01:23.265. Race’ui paimtos 15/205 dunlop direzza 03g, gripino afigienai, finišavo 3ias. Per antrą race’ą atsilupo vairuotojo pusės galinė direzza, tempas krito labai smarkiai, bet sugebėjo finišuot 6toje pozicijoje. Overall extreme race – 3ias. Panašu, kad direzza buvo su gamintojo broku nes padanga buvo nudėvėta lygiai, atsilupo tiesi lygi juosta. Nuotraukos keliaus gamintojams, žiūrėsim ką sakys.
CAM00718CAM00716

Per superlap ratą (paskutinį įmanomą) downshiftinant 4->3 nusisuko 3io bėgio dantračiai, partempė iš trąsos. Mašina kaip ir važiuoja, bet be 3io bėgio, savo eiga dar sugebėjo grįžt į Vilnių ir atsistot į garažą žiemos miegui.

CAM00721CAM00724

Ir galiausiai kažkiek eye candy – kas nori pabūt gonščiku?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Please type the characters of this captcha image in the input box

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.